INCO INDUSTRY Târgu Neamț angajează ECONOMIST/CONTABIL PENTRU CONTABILITATE PRIMARĂ (full time)

0

S.C.”INCO INDUSTRY”S.R.L. TARGU NEAMȚ ANGAJEAZA ECONOMIST/CONTABIL PENTRU CONTABILITATE PRIMARA  (full time )

Căutam coleg/ colegă pentru Departamentul Contabilitate! Ești o persoana deschisă, energică și adaptabilă ? Vino să faci parte din echipa noastră!

Candidatul ideal:

-Experiență in domeniu;

-Cunoștințe/curs de contabilitate primară ;

-Experiență în utilizarea de programe de gestiune și contabilitate ;

-Utilizare MS Office (Word, Excel, Outlook);

-Abilitatea de a învăța rapid lucruri noi si de a prioritiza sarcinile;

-Bune abilități de comunicare;

-Dinamism, inițiativă, seriozitate;

-Persoană echilibrată emoțional, organizată, serioasă, inteligentă, punctuală, dornică și capabilă să acumuleze noi informații.

Responsabilitățile postului: cel puțin contabilitate primara.

Beneficii:
-Pachet salarial motivant;

-Mediu de lucru plăcut, într-o echipă dinamica;

-Contract de muncă full time.

CV-urile vor fi trimise la adresa de e-mail: [email protected] pana la data de 15.12.2021.

Candidații selectați vor fi contactați prin telefon sau prin e-mail în vederea participării la  interviu.

Relații la telefon 0233/790810 sau la sediul firmei „Inco Industry” S.R.L., Str. Slt. Radu Teoharie, nr.102, Târgu Neamț, jud. Neamț.

anunț de angajare publicat gratuit în cadrul campaniei marca ZiarTarguNeamt.RO:

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

Politica de confidențialitate