Kaufland angajează manager pentru magazinul din Târgu-Neamț

0

Kaufland este în căutarea unui manager pentru magazinul care va fi deschis în Târgu Neamț (bvd. Victoriei, nr 120).

Candidatul ar trebui să aibă studii superioare finalizate, experiență de conducere de minimum 3 ani, spirit antreprenorial, gândire analitică și orientată spre rezultat, foarte bune abilități interpersonale și cunoștințe foarte bune de limbă engleză, dar și disponibilitate pentru relocare în țară.

Viitorul manager al magazinului Kaufland Târgu Neamț va avea următoarele responsabilități:

  • Conduce, motivezează și dezvoltă angajații din subordine
  • Asigură implementarea proceselor standard din magazin
  • Verifică și optimizează indicatorii economici, specifici grupelor de marfă
  • Coordonează și optimizezează procesul de vânzare
  • Reprezintă compania în exterior și menții contactul cu instituțiile regionale

Cei interesați pentru ocuparea acestui job, pot găsi mai multe informații și pot aplica AICI (CLICK)

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

Politica de confidențialitate