SC AUTOROM SRL angajează gestionar piese auto

0

SC AUTOROM SRL, companie specializată în comercializarea de piese auto, oferă spre ocupare un post de gestionar piese auto pentru noua locație din Târgu Neamț.

Cerințele candidatului:

  • Studii medii;
  • Experiența în domeniu este opțională, însă constituie un avantaj;
  • Cunoașterea unei limbi străine (ex. engleza) reprezintă, de asemenea, un avantaj;
  • Cunoaşterea la nivel mediu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, OutlookExpress), Navigare Internet;
  • Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
  • Capacitate de negociere;
  • Confidențialitate;
  • Fluenţă verbală;
  • Personalitate dinamică, comunicativă, organizată;
  • Alte cerințe specifice postului.

Descrierea postului:

  • Desfășurarea de operațiuni comerciale în scopul comercializării de piese și accesorii auto;
  • Consultanță de specialitate pentru clienți (în magazin, telefonic, etc);
  • Identificarea și realizarea de comenzi pentru produsele solicitate;
  • Menţinerea relaţiilor cu furnizorii și clienții din portofoliu;
  • Gestionarea stocului de marfă ;
  • Întocmirea rapoartelor specifice de vânzări;
  • Realizarea de targete și obiective individuale și de echipă.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonusuri în funcție de performanță;
  • Posibilități reale de creștere și avansare;
  • Asistență de specialitate;
  • Mediu de lucru plăcut și profesionist.

Descrierea companiei:

Cu o vechime în domeniu de peste 20 de ani, SC AUTOROM SRL are ca principal obiect de activitate comercializarea de piese auto pentru camioane, semiremorci și mașini agricole. Compania noastră lucrează cu un număr de 40 de angajați distribuiți în 10 filiale în toată țara. Pe lângă aceste puncte de lucru, firma deține un Service Auto și o Fabrică de AdBlue.

Candidații interesați sunt rugați să ne contacteze.

Date contact:

Menționăm că, nu vor fi luate în considerare candidaturile care nu vor îndeplini condiţiile minimale solicitate în specificaţiile postului.

De asemenea, compania îşi rezervă dreptul de a testa competenţele declarate de către candidaţi.

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

Politica de confidențialitate